MMKS  Kędzierzyn-Koźle  badminton
Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton


wydany 19.08.2016r.

SINGLE

DEBLE i MIXTY

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#1
wydana po 24.09.2016r.

dzieci U-9, żacy U-11

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Witamy
Witamy na stronie klubu badmintona MMKS Kędzierzyn-Koźle, działającego od 1994r. Klub nasz specjalizuje się głównie w treningach z dziećmi od 6 lat i młodzieżą do 16 lat

Jesteś naszym Internetowe liczniki GOŚCIEM
od 8.09.2011r.

BARTEK MRÓZ MIĘDZYNARODOWYM MISTRZEM INDONEZJI PO ZWYCIĘSTWIE NAD SURYO NUGROHO 24-22 , 21-13.

おはよう日本から私の友人

Najbliższe turnieje

European Para-Badminton Championships 2016
Beek (NL) 26-30.10.2016r.

.

Ogólnopolski Turniej Parabadmintona Pabianice 5.11.2016r.
Ogólnopolski Turniej MM Głubczyce 5.11.2016r.
Międzynarodowy Turniej Dzieci, Żaków i Parabadmintona Mini Silesia Cup Głubczyce 12.11.2016r.
1st Colombia Para-Badminton International 2016
Medellin (CO) 4-9.12.2016r.

.

.

                                                                                                                         

Tom październik 30 2011 20:56:23 0 ˇ 1271
IV Memoriał Mariana Krasowskiego

Młodzi parabadmintoniści już drugi raz w tym sezonie rywalizowali ze sobą. Tym razem okazją był 4 Memoriał Mariana Krasowskiego rozgrywany 22 października w Komprachcicach. Podczas otwarcia zawodów, Maja Bartusz zawodniczka UKS Victoria Domecko (organizatora zawodów), otrzymała dyplom i statuetkę laureata Plebiscytu „Najlepsi z Najlepszych”, organizowanego wśród osób niepełnosprawnych województwa opolskiego. Wszyscy obecni mieli również okazję dowiedzieć się, że Maja Bartusz i Denis Grzesiuk już wkrótce wystąpią w Mistrzostwach Europy w Parabadmintonie w Beek w Holandii.
Mecze parabadmintonowych dzieci były bardzo zacięte i dostarczyły oglądającym wiele emocji. Szczególnie poprawiła swoją technikę Zuzia Jerzyk, co było widać w trzysetowym pojedynku z Julią Bolibrzuch, grającą na wózku. Oprócz kędzierzyńskich zawodników, zobaczyliśmy Wiktorię Jednaki z Wrocławia.
Turniej, podobnie jak w Kędzierzynie-Koźlu, wygrał Kamil Taranda SL4, druga była Dominika Tomańska SU5. Na trzecim miejscu uplasowała się Julia Bolibrzuch WH1, czwarte miejsce przypadło Zuzannie Jerzyk SL4, a piąte Wiktorii Jednaki SS6.

W kategoriach dzieci i żaków grali: U-9 Tomek Mikołajczyk, U-11 Hania Banaszak, Jacek Matula i Miłosz Mikołajczyk. Wszyscy odnotowali po jednym zwycięstwie w grupie. W fazie pucharowej niestety nie sprostali rywalom.
Czekamy niecierpliwie na opublikowanie wyników gier.
Kolejne zmagania na Opolszczyźnie są zaplanowane 12 listopada w Głubczycach, podczas międzynarodowego turnieju Mini Silesia Cup.

Tom październik 23 2016 13:25:58 0 ˇ 2
Reprezentanci

25 października w Beek w Holandii rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Parabadmintonie.
Reprezentacja Polski, która wystąpi w Beek, składa się z 10 osób. Wśród nich są parabadmintoniści MMKS Kedzierzyn-Koźle: Jakub Sikorski WH1, Denis Grzesiuk SL4, Bartłomiej Mróz SU5, Tomasz Zioło – trener oraz Łukasz Baran – fizjoterapeuta współpracujący z naszą sekcją.
Dla Bartka Mroza będą to już trzecie mistrzostwa, dla pozostałych start będzie debiutem w imprezie tej rangi. W trzech grach wystąpi Bartek i Jakub . Oprócz singla zagrają:
Jakub Sikorski – debel z Timem Quartelem (Holandia) , mixt z Henriett Koosz (Austria)
Bartłomiej Mróz – debel z Ilkerem Tuzcu (Turcja) i mixt z Katarzyną Ziębik
Denis Grzesiuk oprócz singla zagra wspólnie w debla z Tomaszem Szwedo.
Szanse medalowe Polaków są spore, ale jak to w sporcie bywa, nie ma pewniaków. O tym, kto wróci z medalem i jakiego koloru dowiemy się w niedzielę 30 października. Na pewno, mimo braku zgrupowań, atmosfera wśród jadących na mistrzostwa jest bojowa i każdy zagra na maximum tego co potrafi. Chcemy się dobrze pokazać, przekazując wiadomość, że jest nas znów więcej i podnosimy poziom swoich umiejętności. Pierwsze mecze rozpoczną się 27 października.

Tom październik 21 2016 18:58:36 0 ˇ 4
Najlepsi z Najlepszych 2016

W czwartek w Gogolinie odbyła się 23 Gala Plebiscytu Najlepsi z Najlepszych. To miejsce i czas uhonorowania sportowców niepełnosprawnych.
Na scenie stanęli laureaci olimpiad specjalnych, szkół specjalnych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, domów pomocy społecznej i środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej.
Szczególne laury z rąk wojewody Adriana Czubaka, otrzymali sportowcy, którzy odznaczyli się świetnymi wynikami na arenie międzynarodowej. W tej kategorii nagrodzeni zostali: lekkoatletka, złota medalistka olimpijska Barbara Niewiedział, badmintoniści: Maria Bartusz i Bartłomiej Mróz, kajakarz Tomasz Moździerski i kolarz Robert Kobylański oraz ich trenerzy. Tu też w imieniu Bartka Mroza nagrodę odebrała jego mama Małgorzata Mróz.

Tom październik 07 2016 21:38:02 0 ˇ 10
Nagrody Marszałka

Dzisiaj (3.10.2016r.) w Opolu odbyło się spotkanie sportowców, trenerów i działaczy z Marszałkiem Województwa Opolskiego panem Andrzejem Bułą. Okazją było wręczenie listów gratulacyjnych i nagród.
W parabadmitonie nagrodę otrzymał Bartłomiej Mróz za medale zdobyte podczas Mistrzostw Świata w 2015r. oraz trener Tomasz Zioło za rozwój parabadmintona. Nagrodę w imieniu Bartka odebrała jego mama.

Tom październik 04 2016 00:13:04 0 ˇ 15
Młodzi parabadmintoniści pograli

Drugi raz odbył się turniej dla dzieci parabadmintonowych. Organizatorzy włączyli kategorię parabadmintona do turnieju Kłodnica Open.
O medale i puchary rywalizowali: Julia Bolibrzuch WH1, Zuzanna Jerzyk SL4, Kamil Taranda SL4 i Dominika Tomańska SU5. Najpierw rozegrano mecze w grupie każdy z każdym, a następnie play off, który wyłonił finalistów. O pierwsze miejsce zagrał Kamil z Dominiką. Na najwyższym stopniu stanął ostatecznie Kamil.

Tom październik 04 2016 00:06:00 0 ˇ 15
Kłodnica Open

Coraz lepiej radzący sobie na treningach Tomek Mikołajczyk, zadebiutował w turnieju Kłodnica Open. Debiut był udany, bo Tomek wygrał jeden mecz i ostatecznie zajął 9 miejsce w U-9. Jacek Matula i Miłosz Mikołajczyk w podobny sposób rozegrali swoje mecze w U-11 i obaj zajęli również 9 miejsce. Lepiej od chłopaków część grupową rozegrała Hania Banaszak. Wygrała oba mecze zdecydowanie. W I rundzie części pucharowej niestety Hania przegrała i uplasowała się na 17 pozycji.

WYNIKI

Tom październik 01 2016 00:21:19 0 ˇ 13
Wywiad radiowy

Bartek Mróz w studio Polskiego Radia 24. Opowiedział o swojej karierze, różnicach między badmintonem a parabadmintonem, o ruchu olimpijskim i niedozwolonym dopingu w sporcie. Audycja była do usłyszenia i obejrzenia w internecie dzisiaj (15.09.) od 20.30 d0 20.50.
Kto nie miał okazji na żywo, może posłuchać TU

Tom wrzesień 15 2016 21:56:39 0 ˇ 32
Narodowy Dzień Badmintona

. .

Po raz pierwszy w historii w jednym miejscu zostało przygotowanych 51 kortów do gry w badmintona. Nasza obecność tam była związana z Kadrą Narodową Parabadmintona. Do Warszawy oprócz kadrowiczów Jakuba Sikorskiego i Denisa Grzesiuka i trenera Tomasza Zioło, pojechali jeszcze młodzi parabadmintoniści Julia Bolibrzuch, Kamil Taranda i Dominika Tomańska oraz zawodnicy Olimpiad Specjalnych z Gimnazjum nr 3, Kamil i Tomek. Na miejscu czekał na nas Bartek Mróz, który na co dzień trenuje w stolicy. Do Warszawy jeszcze przyjechali z rodzicami na weekend Miłosz i Tomek.
Narodowy Dzień Badmintona odbywał się na Stadionie Narodowym, co potęgowało ogrom tego wydarzenia.
Dla dzieci były zorganizowane konkursy sportowe, a po zaliczeniu wszystkich zadań każdy otrzymał pamiątkowy medal. Oprócz tego oglądaliśmy mecze pokazowe. Jeden z nich był z udziałem Bartka Mroza. Sami graliśmy na dostępnych kortach. Każdy z uczestników wrócił do domu z ogromną ilością wrażeń i nowych doświadczeń. Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu ze strony MOSiR, który bardzo pomaga naszym parabadmintonistom. Galerie zdjęć badmintonzone i parabad

Tom wrzesień 11 2016 20:42:55 0 ˇ 34
Pierwszy turniej
Do Głubczyc na pierwszy turniej w tym sezonie pojechała trójka naszych: Igor Jasek, Ola Żygadło i Kasia Bomba. Rywalizacja w singlu nie przyniosła medalowych efektów, za to w deblu młodziczek, dziewczyny stanęły na podium. W tym sezonie z Kasia gra Olą i to ich pierwszy wspólny sukces. W Głubczycach deblistki wywalczyły brąz.
Międzynarodowy Turniej Silesia Cup, był międzynarodowy tylko z nazwy, bo nie pojawili się na nim zagraniczni zawodnicy, a co gorsze, nawet u krajowych zawodników nie znalazł w dwóch kategoriach większego zainteresowania. Obecne przepisy określają minimalną ilość zawodników w turnieju, w związku z tym, zgłoszona do gry Karolina Żygadło straciła okazję do rywalizacji w Głubczycach.

WYNIKI

Tom wrzesień 11 2016 19:17:29 0 ˇ 35
Koniec wakacji
Już od końca sierpnia wznowione zostały treningi grupy integracyjnej. Zajęcia z większą ilością ćwiczeń po których nogi i ręce bolały inaczej niż w sezonie. W tym samym czasie Denis z Igorem "męczyli się " w Ustce na obozie sportowym. 10 dni minęło szybko, ale pozostawiło dobre wspomnienia.

Tom wrzesień 03 2016 00:01:25 0 ˇ 35
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 26
Najnowszy Użytkownik: Peter Gade
PARTNERZY


CENNIK KLUBOWY - OD 2014
KATALOG

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Kobylnica Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Mazańcowice Imielin Kobierzyce Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín

Hrachovo IlavaNeerpeltFredericiaAntalya KonyaVillajoyosa Los Alcázares Alcúdia

BredaBirmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim

SoloPekinDublinLima

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie